KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16086316
nr 1608 6316
Oidentifierad konstnär. Landskap med pilträd och bebyggelse, ej signerad. Olja på duk, 45x31 cm, yttermått inklusive ram: 58x44 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 mars 2024
kl 19:31:35
19/3 22:58:10
300 kr
23/3 11:38:10